Basene


Base 1ACE

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.15 - 13.45
AKSeladden
13.15 - 16.00

Lek i gymsal
15.00 - 16.00
Lekselesing
13.15 - 13.45
Dyredans
15.00 - 16.00
Pappskalle
15.00 - 16.00
Forming
15.00 - 16.00
Tone og Jenny.

Nøtteknekker'n
15.00 - 16.00
Sjakk
15.00 - 16.00

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Nøtteknekker'n
15.00 - 16.00

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Pappskalle
15.00 - 16.00

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lek i gymsal
15.00 - 16.00

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Dyredans
15.00 - 16.00

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sjakk
15.00 - 16.00

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Forming
15.00 - 16.00
Tone og Jenny.

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
AKSeladden
13.15 - 16.00

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.15 - 13.45
Lekselesing
13.15 - 13.45

Tirsdag

Torsdag

No events available!

Base 1BDE

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.15 - 13.45
AKSeladden
13.15 - 16.00

Lek i gymsal
15.00 - 16.00
Lekselesing
13.15 - 13.45
Dyredans
15.00 - 16.00
Pappskalle
15.00 - 16.00
Forming
15.00 - 16.00
Tone og Jenny.

Nøtteknekker'n
15.00 - 16.00
Sjakk
15.00 - 16.00

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Nøtteknekker'n
15.00 - 16.00

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Pappskalle
15.00 - 16.00

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lek i gymsal
15.00 - 16.00

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Dyredans
15.00 - 16.00

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sjakk
15.00 - 16.00

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Forming
15.00 - 16.00
Tone og Jenny.

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
AKSeladden
13.15 - 16.00

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.15 - 13.45
Lekselesing
13.15 - 13.45

Tirsdag

Torsdag

No events available!

Base 2AC

Kurs høsten 2017

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.30 - 14.00
Lekselesing
13.30 - 14.00
Gøy på roterommet
15.00 - 16.00
Haakon og Stine

Hobbyverksted
15.00 - 16.00
Beate, Justyna og Edyta
Gym - "synkrondans"
15.00 - 16.00
Ingeborg og Stine

Matkurs - helt enkelt
15.00 - 16.00
Jonathan og Tord
Hobbyverksted
15.00 - 16.00
Beate, Justyna og Edyta

Verdenshjørnet
15.00 - 16.00
Ingeborg
Nysgjerrigper
15.00 - 16.00
Ingeborg og Haakon
Temafredager
15.00 - 16.00

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Gøy på roterommet
15.00 - 16.00
Haakon og Stine

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Matkurs - helt enkelt
15.00 - 16.00
Jonathan og Tord

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Hobbyverksted
15.00 - 16.00
Beate, Justyna og Edyta
Hobbyverksted
15.00 - 16.00
Beate, Justyna og Edyta

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Gym - "synkrondans"
15.00 - 16.00
Ingeborg og Stine

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Verdenshjørnet
15.00 - 16.00
Ingeborg

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.30 - 14.00
Lekselesing
13.30 - 14.00

Tirsdag

Torsdag

No events available!
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Nysgjerrigper
15.00 - 16.00
Ingeborg og Haakon

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Temafredager
15.00 - 16.00

Fredag

No events available!

Base 2BD

Kurs høsten 2017

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.30 - 14.00
Lekselesing
13.30 - 14.00
Gøy på roterommet
15.00 - 16.00
Haakon og Stine

Hobbyverksted
15.00 - 16.00
Beate, Justyna og Edyta
Gym - "synkrondans"
15.00 - 16.00
Ingeborg og Stine

Matkurs - helt enkelt
15.00 - 16.00
Jonathan og Tord
Hobbyverksted
15.00 - 16.00
Beate, Justyna og Edyta

Verdenshjørnet
15.00 - 16.00
Ingeborg
Nysgjerrigper
15.00 - 16.00
Ingeborg og Haakon
Temafredager
15.00 - 16.00

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Gøy på roterommet
15.00 - 16.00
Haakon og Stine

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Matkurs - helt enkelt
15.00 - 16.00
Jonathan og Tord

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Hobbyverksted
15.00 - 16.00
Beate, Justyna og Edyta
Hobbyverksted
15.00 - 16.00
Beate, Justyna og Edyta

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Gym - "synkrondans"
15.00 - 16.00
Ingeborg og Stine

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Verdenshjørnet
15.00 - 16.00
Ingeborg

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.30 - 14.00
Lekselesing
13.30 - 14.00

Tirsdag

Torsdag

No events available!
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Nysgjerrigper
15.00 - 16.00
Ingeborg og Haakon

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Temafredager
15.00 - 16.00

Fredag

No events available!

Base 3

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.30 - 14.00
Lekselesing
13.30 - 14.00
Fotball for jenter
15.00 - 16.00
Mathilde

Origami
15.00 - 16.00
Wei

Sjakk
15.00 - 16.00
Karim
Dans
15.00 - 16.00
Sabina

Fotball for gutter
15.00 - 16.00

Origami
15.00 - 16.00
Wei

Sløyd
15.00 - 16.00
Saman og Eivind
Kunst (tegne og male)
15.00 - 16.00
Saman

Origami
15.00 - 16.00
Wei

Tryllekunst
15.00 - 16.00
Karim
Origami
15.00 - 16.00
Wei

Sjakk
15.00 - 16.00
Karim

Yoga
15.00 - 16.00
Hanne
Origami
15.00 - 16.00
Wei

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Kunst (tegne og male)
15.00 - 16.00
Saman

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sløyd
15.00 - 16.00
Saman og Eivind

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Yoga
15.00 - 16.00
Hanne

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sjakk
15.00 - 16.00
Karim
Sjakk
15.00 - 16.00
Karim

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Fotball for gutter
15.00 - 16.00

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Fotball for jenter
15.00 - 16.00
Mathilde

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Dans
15.00 - 16.00
Sabina

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Lekselesing
13.30 - 14.00
Lekselesing
13.30 - 14.00

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Origami
15.00 - 16.00
Wei
Origami
15.00 - 16.00
Wei
Origami
15.00 - 16.00
Wei
Origami
15.00 - 16.00
Wei
Origami
15.00 - 16.00
Wei

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Tryllekunst
15.00 - 16.00
Karim

Onsdag

No events available!

Base 4

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Klatring
14.30 - 16.30

Makrame
15.00 - 16.00
Benjamin

Sløyd
15.00 - 16.00
Bo
Makrame
15.00 - 16.00
Benjamin

Sjakk
15.00 - 16.00
Karim

Sløyd
15.00 - 16.00
Bo
Gymsal
15.00 - 16.00
Bo

Tegning
15.00 - 16.00
Clara

Turdag
15.00 - 16.00
Anders
Gymsal
15.00 - 16.00
Bo

Sjakk
15.00 - 16.00
Karim

Tegning
15.00 - 16.00
Clara

Turdag
15.00 - 16.00
Anders
Origami
15.00 - 16.00
Wei

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Tegning
15.00 - 16.00
Clara
Tegning
15.00 - 16.00
Clara

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Turdag
15.00 - 16.00
Anders
Turdag
15.00 - 16.00
Anders

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sjakk
15.00 - 16.00
Karim
Sjakk
15.00 - 16.00
Karim

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Makrame
15.00 - 16.00
Benjamin
Makrame
15.00 - 16.00
Benjamin

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sløyd
15.00 - 16.00
Bo
Sløyd
15.00 - 16.00
Bo

Mandag

Onsdag

No events available!
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Gymsal
15.00 - 16.00
Bo
Gymsal
15.00 - 16.00
Bo

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Klatring
14.30 - 16.30

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Origami
15.00 - 16.00
Wei

Fredag

No events available!
No events available!

Femteklubben

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Media, drama og fakta
14.30 - 16.00
Kaspar
Hvorfor det?
14.30 - 16.00

På labben med Ola
14.30 - 16.30
Ola
Hvorfor det?
14.30 - 16.00

Kunst og Kreativitet
14.30 - 16.30
Janina
Hvorfor det?
14.30 - 16.00

Datavett og moro
14.30 - 16.30
Sandra
Åpen dag på basen
14.30 - 16.30

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Hvorfor det?
14.30 - 16.00
Hvorfor det?
14.30 - 16.00
Hvorfor det?
14.30 - 16.00

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Media, drama og fakta
14.30 - 16.00
Kaspar

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
På labben med Ola
14.30 - 16.30
Ola

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Kunst og Kreativitet
14.30 - 16.30
Janina

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Datavett og moro
14.30 - 16.30
Sandra

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Åpen dag på basen
14.30 - 16.30

Fredag

No events available!